gab200gab200 Creative Commons License 2015.02.26 0 0 36018

Sajnos úgyn néz ki,hogy meg kell válnom az autótól ház vásárlás miatt :(

Ha valaki ilyen autóban gondolkodik,érdemes megnézni,nem sok ilyen van az országban.

2005,525da,e61

Motoros-memóriás,fűthető sportülések,nincs kiülve,kinyúlva,kiszakadva,olyanok,mint az újak.

Motoros-memóriás,fűthető kormány kerék.Állófűtés távirányítóval,sport futómű,nagy navi,motoros csomagtér,klímatronic.Adaptív bixenon,panoráma tető(160-nál sincs zaja) és még sok egyéb extra.Minden magyar nyelvű és minden működik kifogástalanul.4 +1 kulccsal az összes könyvvel,DVD-vel,irománnyal.

Novemberben vettem,első magánszemély tulajtól,végig vezetett szervízkönyv a BMW-nél.Az utolsó bejegyzés idén januári.Hibátlan,hibakódmentes,maszi által is igazolt 180e km-el.

Új kompresszor,váltó olaj és dekli csere,szívósor,az összes turbó és cooler tömítés,minden folyadék(még a szervóé is) és minden szűrő(még a kompresszoré is) cserélve.Csak gyári alakatrészek vannak.Tudom adni a teljes előéletét is.

Új 18"-as M6 felnik,új Michelin Pilot supersport gumikkal,valamint a téli szett alufelnin(17").

 

Az ára:2,99M Tudom,hogy magas a sok 2m-os lomhoz képest,de felszerelt, keveset  futott és nagyon rendben van.