Draganovic Creative Commons License 2015.02.26 0 0 140666

Sziasztok adott egy Peugeot 508 2L HDI 120KW 163 LE auto

 

A kovetkezot csinalja 10-bol kb 6 szor eros elektromos hangot ad ( mint egy oreg hutto ami mar erolkodik ) mindegy hogy hideg vagy meleg a motor ,de kell mennem vele par kort mire ilyen hangja lesz ,de nem mindig produkalja es ha ujraindittom akkor mar nem csinalja.

Mikor leallitom a motort akkor elhallgat es 3 masodperc mulva elkezdi es fokozatosan elhalkul kb 4 masodperc alatt,mintha valami tul nyomast engedne le csukatt motorhaztetonel is hangosan hallani!

 

Innen jon ez a hang ettol az alkatresztol ,felol,vagy bol lefotoztam es megjeloltem :

 

 

      

 

Nekem mar az nagy segitseg ha tudja valaki milyen alkatresz talalhato ott.

 

Vezerles gorgok,vizpumpa egy honapja cserelve az autoban 90 ezer km van 90%-ban autopalyan fut 12 ezrenkent olajat csereltetek,szurok is egy honapja csereltek uzemanyag,pollen,olajszuro.

 

Ez valami elektromos dolog lehet ,elektromos remego,rezgo,kerrego hangot ad mint egy rossz hutto!

 

Minden segitseget koszonok kulfoldon vagyok egy het mulva tudnam szerelohoz vinni az autot jo lenne tudni elmegy meg 700 km-et ezzel a nyuggel.

Auto viselkedese teljesen rendben van nem eszi az olajat szepen huz ,alapjarat rendben ,minden jol viselkedik,nem ir hibat vagy servizt sem,utazoterbe semmilyen hang nem jon be!