toti_21 Creative Commons License 2015.02.24 -1 0 11688

Sziasztok Fórumozók! Sokáig szenvedtem én is a refluxtól, de végre találtam rá hatékony megoldást. Szeretném megosztani a tapasztalataimat veletek, hátha segít. Nekem 22 éves koromban kezdődtek a gyomorégések, nyelőcső égése, szúró, maró fájdalom a gyomorszájnál, sav visszaáramlás a szájba stb. (most 40 vagyok). 5 év múlva diagnosztizálták a refluxot úgy hogy a vizsgálatnál már polipoid gyulladásokat észleltek, de szerencsére a szövettan negatív volt. Felirtak savtermelés csökkentő gyógyszert, aminek a tartós szedése azonban puffadást, emésztési problémákat okoz, így mindíg próbáltam természetes módon kezelni a tüneteket és csak akkor szedni, amikor már más nem segített. Kálciumot, magnéziumot szedtem, lugosító keverékeket ittam, az utóbbi időben már szinte teljesen mellőztem az édességek fogyasztását, d.u. 6 után már nem ettem, egy ideig próbáltam csak lugos hatású ételeket enni, de 5 kilót fogytam, mivel szinte csak a zöldségek nem savasítanak......, de amúgy is vékony votam, így ezt feladtam. Rövidebb, hoszabb ideig enyhülést hoztak ezek a próbálkozások, de továbbra is rendszeresen jelentkeztek a gyomorszáj táji égések, a torkom igen rendszeresen begyulladt, mivel a feláramló sav felsértette a nyálkahártyát, így a kórokozók mindíg megtámadták. Sokat puffadtam, böfögtem és a bélgázok mennyisége is több volt a kelleténél. Oda jutottam, hogy én is műtéti megoldásokat kerestem. A Magyarországon elérhető műtéti megoldások sikerességi százaléka nem volt számomra meggyőző, de találtam külföldi oldalakon egy új műtéti megoldást, amit mint a legújabb és leghatásosabb eljárást mutattak be reflux gyógyítására, amikor a nyelőcsövön keresztül avatkoznak be. Vártam, hogy nálunk is elérhető legyen, de időközben egyre több negatív tapasztalat került fel a külföldi fórumokra azoktól, akik átestek ezen a műtéten, így ettől is elálltam. Aztán 3 hete találtam a neten egy új, Dél-Afrikából származó gyógynövényt tartalmazó bio aloe ferox italt, aminek a magyarországi forgalmazását nemrég kezdték el. Kibróbáltam és 1 hét alatt megszűnt a gyomorégésem, a nyelőcső fájdalom, az emésztési problémáim. 3 hete iszom és a torokgyulladásaim is elmúltak :). Próbáljátok ki ti is, nekem nagyon bevált. A termék honlapján ( www.totallywild.hu) megtaláljátok, hogy hol lehet kapni, én webáruházban vásároltam. Ha kipróbáljátok, kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is, írjatok.