emmycutebaby Creative Commons License 2015.02.24 -3 1 5453

**Este van bemegyek a szobamba es elalszom gyorsan, valami furcsa erzesre ebredek fel valami csikis ott lent kinyitom a szememet es keresem a kezemmel a villanyt de megfog es nyugodtan tart...shhhh maradj nyugton es legyel jo kislany...ijedten ugy maradok... Apu...shhh mondtam hogy legyel csendben. Elorehuzza a labamat es hanyadt fekszem erzem ahogy lehuzza a nadragomat a hideg kezevel szetterpeszti a labaimat es csikiz tovabb. Nagyon felek nem tudom mi tortenik de nem beszelek nem mozdulok, jo kislany vagyok. O folytatja es tovabb megy bedugja az ujjat mindket helyre, en sirok nagyon faj. Folytatja nem foglalkozik a sirasommal egyre tobb ujjat gyomoszoli belem. Verzek egy kicsit. Kiveszi a farkat es simogatja odatolja az arcomhoz...nyisd ki a szad... En megrazom a fejemet...nem akarom... Suttogom, o ram nez mergesen ... nem kerdeztem, rossz vagy akarod hogy elmondjam anyadnak milyen rossz vagy?.... Kerdezi en megrazom a fejem es kinyitom a szam o beteszi es mozog bennem amig jo lesz neki. Aztan kemenyen szetfesziti a labamat es betolja az elejet, en sirok es probalom osszezarnina labam o kemenyen tart es tovabb hatol. Amikor vege kiveszi erzem hogy verzek o ram mosolyog... jo kislany vagy legkozelebb tobbet is megtanitok neked... Mondja es a furdoszobaba visz megfurdet gyengeden, kedvesen beszel nekem. En nem ertem azok utan hogy ugy bantott annyira fajt. Bevisz az agyamba azt mondja aludjak de en csak nezem a plafont es sirni kezdek miutan kiment.**