yupka Creative Commons License 2015.02.24 0 0 10602

 

Kedves mérges vagyok!

 

Szerencsésnek nem mondhatom magam, max. szabadnak!

Befizettem 1,2millio forintot 2007.-ben, ami most elszállt.De!Többet nincs fenntartási, számlavezetési díj, meg idegsokk, hogy minek ez nekem.Annak idején, (tavaly) írtam hsz-eket, leírtam a történetemet, azt is, hogy mit írtam nekik, ami után az alapítvány átvette.

Ennek hatására próbálkozott molandi, mukka49 is, nekik is sikerült.Úgy voltam, veszíteni tudni kell.Látom sokan írnak ide, más fórumokra is és nem jutnak egyről a kettőre.Lehet, több pénzük is bánná, mint amit én buktam. De én megpróbáltam, azt, hogy az én lemondásomat elfogadták el sem hittem, mai napig nem tudom, hogy miért , milyen szempontok alapján.Azóta Héviz környékére sem mentem.Ha nem lesz sikeres összefogás a károsultak ügyében, akkor ennek sosem lesz vége. Az pedig nehéz dió, ennyi embert, ennyi féle szerződést összerakni.Ahhoz kormányzati lépésre lenne szükség, vagy csodára. Sok sikert mindenkinek, de én azt vallom, aki bele tud törödni a befizetett pénz elvesztésébe, belegondolván, hogy az éves fenntartási, stb. sok-sok éven keresztül ér e annyit, hogy várjunk valamire úgy, hogy közben nem biztos, hogy sikerül, én inkább próbálkoznék az alapítvánnyal.Ez se tuti, soknak nem fogadják el.Így most el tudok menni abból a pénzből nyaralni, amit nekik fizettem volna be januárban.Üdv:yupka

 

Előzmény: mérges vagyok (10599)