Bagolylaci Creative Commons License 2015.02.19 -1 2 14110

Ami a kombinációkat illeti azt kell leginkább megvizsgálni , hogy mennyiben kinál jobb kondiciókat nyerésre mint alapesetben. DE elöljáróban LE KELL MONDANI A MILLIÓS nyereményekről. Az általam kinált-kreált  kombinációk pár tizezres , max egy- kétszázezres nyereményekre " iródtak " . De akkor ott van és ott marad a játékszenvedély ami azért vagy bevallva , vagy bevallvatlan a legtöbb embert motiválja mozgatja ...

Ha valaki úgy képes játszani , hogy nem a milliós nyereményekre hajt akkor már feljebb jutott a -képzeletbeli - létrán ... A kenót tekintve reálisan megkörnyékezhető játéktipus a 4 - es ,esetleg  az 5 -ös ... Ez akkor is igy van ha sokan ezt képtelenek eltökélni elismerni.

Vagy ha valakinek ez nem elég akkor-minimális eséllyel - max a 7-es . És nincs tovább !!!

A legtöbbet azok buknak a kenón akik nagyot akarnak a kenón 8-9- 10 - es játékokban .

Én is igy kezdtem  , csaknem el is buktam mindent , amikor lejjebb szálltam akkor kezdtem nyerni ... Nem ördögtől való a 3 - as játék sem főleg kombinációban nem  !

Leginkább a 4-es és 5-ös játékkal szimpatizálok , de néha játszok 3-ast is , és vagányságból néha beteszek 7-est is . Ha valaki hasonlóan gondolkodik örülnék ha visszajelezne ...

 

Jó fórumozást és - VÉGRE-  szerencsés játékot !

 

 

Előzmény: Mincy (14109)