ÖregMackó Creative Commons License 2015.02.18 0 0 59536

Köszönöm a mindenre kiterjedő választ. Az évek során felszedett információkból én is ilyesmit raktam össze, de kifejezetten az érdekelne, milyen hibajelzés a "Stop-izzítás-hőmérséklet" lámpa együttes felgyulladása. Mert gondolom nem véletlen, hogy ezek együtt világítanak. A gázolajszűrőt kb 30 ezer km-rel ezelőtt cseréltem a Filter ABC-től vásárolt Champion L500 üzemanyagszűrőre 4990 Ft.-ért vízszűrő nélküli kivitelre. Volt egy kis ellenérzésem de azért beletettem.

Van ismerős akit rá tudok venni egy diagra azt hiszem az lesz a következő lépés hátha talál valami hibakódot, bár eddig soha egyetlen hibakódom nem volt. Egyszer volt izzítógyertyára utaló de nem tudtuk megfejteni és ez is már vagy 6 éve volt. Gázpedál helyzetérzékelőm is hibát jelzett, de az már régen nincs, most a - 10 fokban jött elő először a nehéz indítás, akkor vettem észre, hogy egyik izzítógyertyán sem jó. Azóta kicseréltem őket, de továbbra is úgy viselkedik néha, mintha nem lenne izzítás, pedig megjelenik a feszültség a gyertyákon és a gyertyák még jók.

 

Kicsit bent van a zabszem....

 

Előzmény: Törölt nick (59535)