Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 0 59529

Én is küzdőtem ezzel aztán rendeltem egy gyári uj gázolajszüröt kicseréltem az izzitogyertyákat volt egy külsö hőmérséklet jelado vezeték javitásom.azota ez nincs .Viszont most küzdök a buborékos rèsolajal .Valoszinüleg sok a résolaj amit már nem tud  kijavitani a magasnyomású szivattyú sem ugyanis az injektoroknál van egy ugynevezet kapcsolo szelep aminél van egy golyos fészek ennek kopása okoza a megnövekedett résolajat.De ez elég jó hogy nem kellett hozzá nyulni és ennyit elment .Én amit tudok javasolni nem tudom hol laksz de kellene egy jö szerviz ami nem olyan drága és ezt a kapcsolo szelepet vagy magát az injektort felunitani ha az a baj.De elöte mérni vagy méretni kellene egy résolajat ezt házilag is tudod mérni.minden injektornál a résolaj csö hejére egy külön csövet rakyz amit vagy rá kötöl ,gy 50-milis fecskendöre külön minden injektornál kelll vagy egy pohárkát amibe tudja tölteni a résolajat .Ezt hidegen kell elvégezni alapjáraton a szivattyunál ahova megy arésolaj scö azt lekel vakitani nehogy teleszivja levegövel magát.Ami fontos (2-perc alat max:25mili lehet a résolaj injektoroként.ha ez mondjuk egy vagy kettö injektornál már több akkor gáz van.Sajna amikor már tulsok a résolaj a motor vagy besem indul hidegen vagy menetközben le ál.EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.Azért ha feljavitsák az auto ezen részét még ugyanennyit biztos elmegy.

Előzmény: ÖregMackó (59527)