rimaka Creative Commons License 2015.02.17 0 0 61821

Sajnos nem tudtam most napok óta írni, mert a lányom gépe elromlott, elvitte az enyémet, most du. hozta vissza.

Nagyon kedves vagy, hogy felajánlottad a segítségedet, de most egyelőre lemondok a konnektor bővítéséről, egyelőre hosszabbítóval megoldom. Most már csak arra várok, hogy végre a héten befejezzék a felújítást, mert úgy készül, mint a luca széke.

Láthatóvá tettem az e-mail címem, de meg foglak keresni a hősugárzó bekötése végett és megbeszélni, hogyan lehet majd külső csatornán a konnektort megoldani. Természetesen munkadíjért és nem csak segítségképpen. 

A mostani burkoló, vízszerelő szakikra akkor csak az oldalfali villany szerelése vár, azt kell kb. 10 cm-re arrébb vinni /toldani/ és felrakni az új lámpát, remélem azt meg tudják csinálni. Tegnap beszéltem egy villanyszerelővel /sajnos ő nem ér rá/, de azt mondta, hogy alu vezeték toldását WAGO kötőelemmel és pasztával oldjuk meg, elmagyarázta, hogy a pasztát abba a lyukba kell belenyomni, ahová az alu vezeték kerül. Be is szereztem 3 db 3 lyukú kötőelemet és pasztát is. 

Előzmény: ha4nz (61772)