rézműves1 Creative Commons License 2015.02.17 -1 1 109226

...a b...ogatás, most a másik topikra költözött.DD...szerintem Gombászok topikja még sosem pörgött így, mint mostanában...

...egyébként ez valóban egy nagy "család", de Te is tudod, hogy minden családon belül vannak néha súrlódások (fekete bárányok), sőt néha veszekedések is...viszont nem mindegyik komoly...ezeket a helyén kell tudni kezelni...

...viszont vannak akiknek kisebb a "tűrőképessége" és a sokadik beszólást már nehezebben viselik...

...nem értem Feeribá51-et sem, (akinek a pálinkáját még senki nem kóstolta) és aki nem igazán tudja kezelni egy-egy új topiktárs kreatív lelkesedését, és néha igyekszik visszanyomni őt a középkorba...

...szerintem nem kétségeket kellene támasztani a kezdő otthonfőzőkben, egy-egy általa helyesnek vélt dologgal kapcsolatban...

...azt vettem észre az évek során, hogy vannak akik különös örömöt találnak abban, hogy a másik munkáját lefikázzák...

...tudjuk jól, hogy azok nélkül a kiegészítők nélkül is, amiket sokan a maguk örömére elkészítenek, vagy a főzőjükre raknak (pl.hőmérő) lehet jó pálinkát főzni...de ezek a kiegészítők sokszor nagyon hasznosak és nagyban megkönnyítik az otthonfőzés folyamatát...talán nem nem kéne elvenni az ilyen lelkes alkotók örömét...és most nem magamra gondolok..DD...

Előzmény: Szomjas cápa (109213)