Tojglius Creative Commons License 2015.02.16 0 0 27427

Szia nokedlee!

 

Ahogy moon is írta, azt felejtsd el, hogy a kis sziget azért lesz unalmasabb, mert kissebb... nincsenek sem nagyságrendbeli különbségek (a nagy sziget is kicsi, moon írta is a méretbeli difiket :D) és kb minden hasonló kategóriájú (árfekvésű) szigeten kb ugyanazok a szolgáltatások vannak (étterem, bár, medence, búvárközpont, wellness) max egy kis szigeten csak egy bár van, egy nagyon már van kettő is + általában ugyanabban a hasonló kategóriában a "népsűrűség" is kb ugyanakkora...

max annyi a különbség, hogy 12 vagy 19perc körbesétálni... :) :)

 

Ha nagyon aktív, örögmozgós típus vagy, akkor bármelyik maldív szigeten unatkozni fogsz, mert itt kis túlzással persze, de csak pihenni lehet... (körbesétál, fekszik, olvas, kagylót szedeget, halakat nézeget, sznorizik, naplementét bámul, eszik, iszik, kicsit hajókirándul... oszt kb ennyi... + esetleg búvárkodik és átmegy egykét szigetet megnézni)

 

én valamiért mégis - ha mégegyszer... - inkább kissebb szigetre mennék... talán, mert meghittebb, romantikusabb ha nagyon picike a sziget, mert mégjobban erősíti a "világtól távol" érzést, ami a legnagyobb élmény Maldívon...

-> emiatt én - hamár nem tudsz választani a sok jó sziget között - talán arra a szigetre szavaznék ahol van "robinson" túra... -> 15nmes homokzátony, két nyugágy, egy napernyő, egy hűtőláda kajapia, csak Ti ketten a pároddal fél napig...

(én anno ezen a programon kértem meg Zasszonyka kezét... biztosra mentem :D :D)

Előzmény: nokedleeee (27408)