Rezsee Creative Commons License 2015.02.12 0 7 128495

Na, akkor csak a tisztán látás végett! Az évek óta fórumozók úgy is látják, hogy megy itt hónapról hónapra, inkább az újonnan beesőknek írom, nehogy illúziójuk legyen, hogy itt bármilyen csörtét is megnyerhetnek.

Mármint az itteni vén rókákkal szemben. Megint ,,sikerült"pl. összehasonlítani az apartman kontra kemping projektet, ami amúgy objektíven eleve lehetetlen, mert mindkettőből ezer féle van, meg egyáltalán. A végén már ott tartunk, hogy az a mérvadó kemping ár, amit AZS kap 50 %-os extra kedvezménnyel, de ők még ezt is megdumálják.  Ja, nekem meg eltévesztette az apró visszaadásnál a házinéni, így 5 euróra jött ki fő/napra, szóval csak ajánlani tudom az apartmant, mert nagyon olcsó Ho-ban. Szóval ne akarjon itt senki okos lenni, majd AZS megszabja az irányt, megmondja milyen véleményed legyen a szent tehénről, hova mennyiért menj nyaralni stb. Olyan Észak-Koreai módra! Aztán, ha rosszat kérdezel, rossz tapasztalatod van, vagy ne adj Isten valami tárgyi tévedést vétesz, akkor ő felhatalmazva érzi magát, hogy olyan elképesztő stílusban leteremtsen, ha azt élőben tenné, már nagy eséllyel csak pépeset tudna enni, de ezért jó a világháló, mert itt szépen lehet anyázni is a másikat. Mint pár napja, mikor egy semmitmondó dolog kapcsán fröcsögve minősítette a másikat, egy mondaton belül volt az illető KAMUOSZTRÁK, NEONÁCI FASISZTA! Igaz hamar kitörölték, de gondolom velem együtt még jópáran elolvasták előtte. A baj csak az, hogy ilyenkor jön még az a megszokott 4-5 belterjes topiktag is, akik szépen körbenyalogatják, hogy főnök ezt aztán jómegaszontad nekik! Tudom, sokaknak ugyanez a véleménye, csak nagyon kevesen vállalják fel, mert most jönni fog a köpkölődés 4 oldalról, nem baj, nem fogok reagálni rá, hátha szó lesz helyette nyaralásról is, mert a többség arra kíváncsiak, nem pár ember kirohanásaira. Azért a támogatók helyében elgondolkodnék, egy hülyén feltett kérdés, egy vélemény különbség, vagy akár az, hogy egy fórum tagnak 8 anyja, meg 16 felhasználóneve volt (ami megint csak feltételezés), feljogosít-e valakit ilyen hangnemre? Ha ez vállalható és ez a szint, amit képviselnek, támogatnak, akkor lehet kezdeni csaholni!!!