jokalaci Creative Commons License 2015.02.12 0 0 3760

Üdv.Citromosok!Új vagyok,ha megérem alig 60 leszek szeptemberben.-Elkalandoztam egy kicsit a bejegyzéseken,hozzászólásokon,láss csodát,ismerős is akadt.Családom szerint már csak néhány megszállott foglalkozik ilyen öreg roncsokkal.Bezzeg mikor több alkalommal a nyár kellős közepén megmásztuk az osztrák alpokat,egy nap alatt lepödörtük a Szentlőrinc-Debrecent oda-vissza egyszuszra!Szóval a régi szolgálat elfelejtődik.- A bejegyzések között itt-ott előjött a hirdetésem,valaki bontóban látta Görcsönyben!Mondom gyorsan tollatt ragadok,mert a BML-977 nem bontásra,töltésre várt (gömbök).Hideg is volt,kedvem sem volt nekiállni a garázsban otthon,szóval azért volt ott.A bemutatkozómban kicsit többet írtam róla,a lényeg az hogy most már eladó, /Pásztor Úr fotók alapján 290-re taksálta,úgy is szerepelt,most 250-ben megállok.Lehet,hogy leköptök érte,de ha valaki hoz nekem egy kis AX-et egyben,nem szétdőlve "kiterpesztve" romokban,viheti az (Álomautót a nagyközönség számára) .Ezt Surányi Bandi bá írta róla 1970-ben.Miatta vettem Citroen GSA-t.Jókalaci