GBM_warrior Creative Commons License 2015.02.11 0 1 4990

Sziasztok!

Már jó ideje olvasom a fórumot, de csak most jutottam el az írásig. 

20 hónapja, 2013 nyarán, a kisfiam negyedik születésnapját követő napon diagnosztizáltak nálam Glioblastoma Multiforme agydaganatot.  

A tüneteim nem voltak feltűnőek, csak az utolsó pár hónapban lett jellemzően éjszakai fejfájásom és beszédzavarom. Nem is gondolta senki, hogy ilyen komoly a baj. Aztán egy reggel nem tudtam felkelni a fájdalomtól, irány a közeli kórház SBO-ja, ahonnan egy CT-t követően mentővel az Amerikai útra kerültem. A műtét sikeres volt, ki tudták venni a daganatot. Ezek után megkaptam a 30 sugarat és a 6 hetes Temozolomide kemoterápiát. Ezt követően 2 ciklus 5/23-as kemot kaptam, amik után kétszer kellett vérátömlesztésre mennem, a leromlott vérképem miatt. Azóta nem kapok kemot...

Azóta 3 havonta kell MRI kontrollra mennem. Amíg negatív MRI-m van, addig nem kapok semmilyen kezelést. 

Hát röviden ez az én történetem. 

 

Ha valakinek van kedve és átél(t) hasonlókat, szívesen beszélgetnék vele. 

 

"A gyógyuló ember tekintete az igazi: elkezd látni. Látja, azt, hogy hány csoda és milyen szenvedés kell ahhoz, hogy az ember kimásszon a pokolból, feltámadjon a halálból.Akit megcsap a mulandóság szele, rájön, milyen csoda élni."
(Müller Péter)