Sportbiro Creative Commons License 2015.02.11 0 0 19358

Nekem van ilyen irányú tapasztalatom, nekem egy 206 nyomta stokk ugyanezt a műsort, meg sok egyéb mást is. Tekintve, hogy a pécsi Peugeot szakszerviz annyit látott mindössze, hogy egyszer a computer egyik lábán nem volt meg a feszültség, és ezt a hibát meg orvosoltam, én is autóvillamossági szakemberhez fordultam. Mivel a tulajnak már baromira kellett a kocsi, és éppen hibátlanul működött, ezért visszaadtam neki, de addigra már egy hetet "állt" (tesztelték) computer-es szakembernél, az autóvillamosságis cimbora meg konkrétan mindent átnézett és reparált a motortérben, ergo ott minden hibát kiszűrtünk. Közöltem a tulajjal, hogy a probléma az utastérben van, ha megint jelentkezik, ott kutassanak. Egy hónap múlva szólt, hogy na, akció van. Mivel Ő budapesti illetőségő, én meg pécsi, ezért nem én intéztem a továbbiakban a dolgokat, hanem ő. Konkrétan kiborították az óracsoportját, kicserélték benne az izzókat, átmozgattak minden csatlakozót, és azóta jó az autó. Szóval (végeredményben) simán lehet autóvillamossági probléma. :(

Előzmény: Kaj István (19356)