narancska22 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 4344

azt szokták mondani, hogy van az allergiás ember és a még nem allergiás. Nekem allergiás asztmám van, van, hogy 5 évig semmi gondom parlagfűszezonban sem,csak esetleg egy kis tüsszögés, de volt, hogy ügyeleten voltam, mert hiába szedtem, pumpáltam fujtam bármit, majd meg akartam halni, és kapásból 40 mg szteroidot belémlőttek:-) Aztán egy időben aug.20.-a körül voltam kritikusan, ez már kitolódott szeptember közepére...szóval változunk, de a világ is (időjárás, stb) változik... nem tudni,hogy mikor mi lesz mi jó. Egy biztos, hogy amióta biolt. th-t kapunk "normális" életet élhetünk egy két kisebb fájdalmat leszámitva. De hogy ez meddig tart, és mi lesz a vége, és mikor mi jön ki, szerintem senki nem tudja és még jósolni sem lehet. Nem tudunk mást tenni megbízunk a kezelőorvosban, aki igen lelkiismeretes, csak rengeteg felé szakad egyszerre a sok beteg és munka miatt. Aztán a többi majd alakul. Én ezt tudom csak tanácsolni mindenkinek, ha talál egy olyan orvost, akiben megbizik, kövesse az utasításait... mert szerintem az RA nem az a kategória ami alternatív gyógymódokkal kezelhető...

Előzmény: .ETNA. (4343)