kisfitti Creative Commons License 2015.01.29 0 0 113218

Ma reggel megtréfált az autó. (1.3 mjet 75) Egyszerűen nem indult. Mármint pöcre indult, de mindjárt le is állt. Ezt vagy 5X, majd fogyott az időm, meg a türelmem reggel 5-kor, így hagytam. Most ránéztem. Eltárolt hiba csak a fékpedál. Hőmérsékleti értékek a valóságnak megfelelnek. Indítás közben sajnos nem tudok mit mérni, mert kidob MES-ből. AC pumpát hallom, hogy megy (attól féltem ledarálta, és kinyírta az üzemanyag rendszert). Persze tegnap semmi különös nem volt, tette a dolgát. Esetleg annyi, hogy mostanában néha mintha szarabb lenne az izzítás (persze nem panaszkodik rá), ritkán az egyik henger előbb begyújt egyet, és csak utána indul egyszerre. Mint a régi dízeleknél.

 

Elvontattuk a szerelőmhöz, hát kíváncsi vagyok mi lesz.

Majd írom, hogy hol tart a dolog.

 

 

Persze a cél előtt elszakadt a tesco-s vontatókőtelem, még jó, hogy rövidebbre tudtok kötni. :)

Viszont amit nagyon sajnálok, hogy elhagytam a vontatószem takaró műanyagot. Próbáltam leszedni, mivel láttam, hogy kihúzva sem megy elég messze a vonószemtől, de nem ment. Sajnos mire célba értünk le is szakította a vontatókötél akasztója. Ezt lehet pótolni? Vagy csak bontóban?