Gábor261 Creative Commons License 2015.01.26 0 0 874

Sziasztok!

Nem igazából távmunka, de szerintem nagyon jó pénzkereseti lehetőség a linkgyűjtemény szerkesztés. Nem tudom hogy találkoztatok-e már ezzel a lehetőséggel, én már egy jó ideje abból élek, hogy linkgyűjteményeket szerkesztek és a reklámhirdetéseket (bannereket) kiadom cégeknek. Korrekt összeget lehet vele keresni, igaz meg is kell dolgozni érte, hiszen egy téma feldolgozása nem kevés munkával jár. De! Ami a legjobb a dologban, hogy ha egy oldal szerkesztője lettél, csak egyszer kell nagyobb munkát belefektetned (összegyűjtened a linkeket) azt követően folyamatosan bevételt termel.

Van egy viszonylag új linkgyűjtemény, ( www.slink.hu  ) ezen most még könnyű jól kiadható, értékes oldalakat megcsípni, mert még nincs sok szerkesztőjük.

Én sem rég vagyok náluk szerkesztő (kb. 3 hónapja). A csapat jó, a főszerkesztőség minden kérdésemre válaszol, az adminisztrációs felület szerencsére letisztult, könnyen szerkeszthető, nem kell hozzá programozási tudás.

Természetesen nincs semmilyen költség. Szerintem ha hosszú távú "táv"munkát kerestek, jó lehetőség lehet.

Remélem tudtam segíteni! :)