pom-pom57 Creative Commons License 2015.01.25 0 0 169191

Az eredményeim nem ezt mutatják. Azok az "okosok" hülyeséget mondtak neked.Futottál Te  már 24 alatt szigetkört. Amióta az "okosok"ra hallgatsz azóta ér utol a záróbusz.Szerintem nem vagyok nálad semmivel sem tehetségesebb ,csak elszántabb,mint  amilyen te voltál  tizenakárhány  évvel ezelőtt .Csak akkor jönnek a jobb eredmények,ha anaerob zónában lubickolsz az edzéseid legalább 25%-át.február 7-én meglesz a 24:25-ös szigetköröm.Átadva ezzel Hacsek 24:26-os regnáló csúcsát.Te pedig búcsút inthetsz  a futóbolond  feliratú pólódnak.Ma 156-os átlagpulzussal mentem ,tehát  végig az Anna zónában tartózkodtam,de volt bennem még.  vagyis nem volt a tempóm lihegős ,mert akkor nem tudtam volna 

mindenkinek   egy-két jó szót mondani amikor elmentem mellettük. 

"gyerünk fiúk! "" nyomjad meg!"  "hajrá csak így tovább!" " "én csak 16 km-t futok azért megyek gyorsabban nálad!" stb. A nyugalmi pulzusom 1x 47 is volt.3 hónapja még 62 volt.

 

  Holnap megyek szívstressz-mérés (VICARDIO) vizsgálatra.Nyáron voltam ezen a mérésen,akkor a stressz-szintem 13 volt (35-ig jó)  a szívem csak 4-es volt (5 a kiváló) most kíváncsi vagyok mit mutat piktogram.

Előzmény: Spenót (169189)