Maszti Marci Creative Commons License 2015.01.25 0 0 237

Sziasztok!

 

Én kb 1 éve kezdtem el evvel a témával foglalkozni. Először egy Power Plug-ot vettem, de úgy éreztem hogy rövid és nem éri el a prosztatámat. Ezért a minap vettem egy Nexus Excel-t. Ő is mintha rövid lenne. Elég hangsúlyos egy darab. Az a problémám a prosztata masszázzsal hogy én is már 1 éve próbálkozok, de semmi, tegnap mintha elkezdődött volna valami.  Kezdett mindenem bizseregni mint amikor már nagyon kell pisilned, és végre el tudtál jutni a WC-re, és engeded le, kb, vagy az orgazmus kellős közepén átfut a testeden a bizsergés (ami majdnem olyan mint a libabőr), valamint elkezdett remegni a lábam.

Na ilyen érzést éreztem, viszont nem tudtam tovább tartani és eluntam.

Én is ugyan úgy hajszolom mit az előttem szóló, próbálom rendszeresen, de az az érzés amiről írnak, valahogy nem igazán akar sikerülni :(

Tök jó az hogy miközben csinálom csurran cseppen belőlem, azt élvezem.

De csak ennyi történik.

Én is harmonikus kapcsolatban élek, csak nem akarom addig előadni páromnak e prosztata masszázs ötletét míg magam nem tapasztaltam ki hogy az hogyan működik.

Szeretném megismerni a testem ezen képességét, hogy konkrét utasításokat tudjak adni neki majd ha oda jutok.

 

superverz.blogspot.com