Dezmond900101 Creative Commons License 2015.01.20 0 0 14357

Sziasztok kollégák!
Egy latin szövegben akadtam el, amiben birtokadományozás, jószágvesztés, felségárulásról van szó, de nem tudom a nevek közül (első 6 sor) ki melyik csoportba tartozik, tud valaki esetleg latinul?
http://www.kepfeltoltes.hu/view/150120/Birtokadom_nyoz_s_Kedves_L_rinc_www.kepfeltoltes.hu_.png

Pest megye történetének okleveles emlékei 395. oldalán ezt írták erről a dokumentumról: "1556 szeptember 17, Bécs. I. Ferdinánd k. a nógrád-megyei Kezy, Mihel, Geregye, Nagbaran, Legénd, a lieves-és pestmegyei Erdewthelek, Bod, Chewrewhaza, Fogach, Alathyan, Wezeken, Zarank, Wach, Kwnhegyes, Kenderes és Sagh birtokokat, elvevén a hűtelenné lett Tharnoczy Sebestyén és András, Body másként Bornemyzza Imre,Legendy Péter és Kedwesi Lőrinctől, Nagh Bálintnak, Nemory Imré-nek, Apátí'alwa-i Chohov Andrásnak adja. (A III. sz. királyi könyvben.)" Azonban nekem nem egyértelmű a latin szöveget olvasva, mert Donatio Honorum-mal kezdődik és először vannak felsorolva Tharnoczy Sebestyén és András, Body másként Bornemyzza Imre,Legendy Péter és Kedwesi Lőrinc személyek.
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép napot!