becsületes dolgozó Creative Commons License 2015.01.18 0 0 2652

Sziasztok. Most írok először erre az oldalra mégpedig az a célom,hogy talán olvassa olyan ember aki végre a tettek mezejére lép. Én egy volt penny dolgozó vagyok aki több mint 5-évet dolgoztam a cégnél minden idióta szabályt betartva ezért  rajtam nem találtak fogást de minden nap azt hallgattam,hogy szart sem érek és ha nem tetszenek ezek a vezető által alkalmazott beszédstílus húzzak el,mert van helyettem 100 nálam fiatalabb jelentkező.Látom mert az Orosházi penny forgókeresztjénél már több hónapja ki van rakva,hogy eladó péztárost keresünk.Jönnek is szorgalmasan a fiatal 70-es iq-val rendelkező lányok,de még nekik is van annyi eszük,hogy 2-3 héten belül felmondanak.Vajon miért?Az üzletvezető szép modora amit mindennap gyakorol és már tökélyre fejlesztette és nem csak a dolgozók irányába hanem a vásárlókat is megtiszteli ezzel a magasztos beszédstilussal.Most éppen az hireszteli a városban,hogy a régi dolgozók azért mentek el a Penny-ből,mert szétloptuk az üzletet.Akkor én meg kérném a vezetőket,hogy járjanak utána,hogy miért van már több mint kettő éve ekkora hiány azóta amióta ő a vezető ebben az üzletben.Ebben az üzletben kamerák vannak egésznapos blokk ellenörzés és mégsem bukott meg egyetlen régi dolgozó sem akkor ki lop?Egy dolgozó hozzátartozója jelezte a központba,hogy ezt az üzletvezetőt lopás gyanulya miatt küldték el régebben a profi-ból és még  házkutatást is tartottak nála.A jelenlegi területvezető pedig fenyegető stilusban azt követelte a dolgozótol,hogy állitsa le a hozzátartozót,mert ennek nem lesz jó vége mert az senkinek sem jó,hogy az irattárban esetleg előkerül egy dokumentum ami mindezt igazolná.Addig amig ilyen vezetők  vannak a penny-ben addig nem lesz megfelelő alkalmazott aki a szivét lelkét bele adná a munkába.Még egy apróság mi a régi dolgozók 42-45 skenneltünk és mindíg szidtak minket a mostaniak talán ha 32-35-öt húznak állandóan hosszú percekig állunk sorba.Ha ennek a levélnek sem lesz eredménye akkor megérdemli ez a cég,hogy elsüllyedjen.