osds1 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 5745

Sziasztok!

Rég voltam itt,2 hétig tök jól voltam Imádkoztam és olvasom a bibliát-erre az utóbbi napokban felerősödött a k gondolat annyira h ma felkeltem és konkrétan zokogtam megint azt érzem nem brom tovább!nem értem miért kell ennyit szenvedni.Ezerszer könyörögtem Istenhez mert ő az utolsó reményem,hiszem h meggyógyít most mégis azt érzem valamit rosszul csinálok biztos karma ez és rohadtul meg kell bűnhődnöm valamiért.De ezerszer bocsánatot kértem az elkövetett bűneimért az összes előző életemben elkövetettekért,már nem tudom visszacsinálni ,könyörgök hozzá h oldozzon fel mert bígy nem tudok élni.....elegem van ,ez a rohadt lelki betegség vagy a fasz tudja mi ez és miért kaptam .Ja leszurtam az apámat 17 éves koromban,mert nem tudtam mást tenni elkeseredettségemben tettem h megvédjam anyámat.Utána voltak kényszeres gondolataim h magamba kell vágnom a kést,annyira rettegtem tőle azt éreztem meg kell tennem,aztán nagx nehezen de elmúlt.később ez anyám ellen fordult,rettegtem haza utazni dugdostam a késeket majdnem meghibbantam.olyan nagy késztetésem volt.Aztán elkezdtem spirituális dolgokkal foglalkozni,találtam egy embert aki végül is segített,szellemgyógyász,állítólag 7 szellem volt rajtam amit leszedett,na akkor teljesen megszűnt ez a kényszerem....folyt.később.most egy kicsit megnyugodtam