gr237 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 76795

Mert a kazán "szerelő" nem volt képes kijönni csak hitegetett 3x,hogy ekkor meg ekkor jön... Persze továbbra nincs is szükség a szolgálataira... És úgy általában a jó magyar mentalítású szakikra sem.Mindegyik a fejét vakarja és a kiszállási díjat szorgalmasan számlázza de hibát megoldani képtelen!Inkább a saját utamat szeretném járni,így talán hamarabb megoldódik a probléma. Ezért gondoltam erre a fórumra mielőtt kazán,tervrajz cserére beruházom télvíz idején...Nem az ingatlannal van gond,azt nem szeretném cserélni kedves Wattocsak. A grundolásról: Ha te kedves barátom,negyed annyit tettél volna az asztalra az utóbbi 25 évben mint én talán te is vásárolhattál volna hasonló javakat. Nem szeretnék vitába szállni mert nincs sem időm sem kedvem. De látatlanba ne ítélj,csak  a szorgalmamnak kétkezi munkám eredménye minden ami van.Nem Magyarországon kerestem meg még ezt elárulom.Tudom,nem ide tartozik ez de kikivánkozott belőlem.Azoknak pedig akik segítőkész hozzászólásokat írtak,köszönöm szépen.Úgy néz ki a tágulási tényleg kuka de ezzel az eltünt víz problémája még nem biztos,hogy megoldódik.

Előzmény: Wattocsak (76764)