Panapet Creative Commons License 2015.01.14 0 0 747

Szia! (Sziasztok, akit még érdekel!)

Megjott a donor :-( 

Hol kezdjem? Érdekes... A donornak nincs képe, csak hang, az eladó szerint. Lehet ennek ellenorzésével kellett volna kezdeni...

Elore leszogezem, nem ér rohogni! Bár ekkora f@szságon inkább sírni kellene!

Kijelzocsere. Hát nem túl meggyozo, jobb jobb. De ami az enyémben halovány volt,az a donorban erosebb. Nem az igazi, de erosebb. Hm. Szinte egyformák, a donor kijelzo valamivel erosebb. Még valami! A két fs88 nem egyforma!!! Sem a pult, sem a kijelzo! De felcserélhetoek. Majd megpróbálok képet, csak elraktam oket, mert majdnem fejbelottem magam :-(

Szóval úgy hagytam, ahogy a legjobb fényero volt. Nézzuk, mi a helyzet a képpel!

Nem akart megszuletni, végul a SVHS out-on találtam. De addigra kijelzok le, fol, oda-vissza, lehet-e osszefuggés a cserélgetés és a képhiány kozott (f55-nél találkoztam ilyennel, néhány funkció elveszett. Pl nem volt hang, akimenet kijelzése is hiányzott az egyébként világító kijelzorol.)

Szerencsétlenségre a donort úgy dugtam a konnektorba, h nem volt fent a kijelzoje. Hogy ettol-e, vagy valami véletlen egybeesés. elment az áram. Nem lehetett bekapcsolni kijelzovel sem. Nézem, az egyik bizti elszállt. Csere. Megjon az áram, de a gép teljesen megkergult. Ki-be kapcsolás, nem reagál semmire, néha pittyen, a bene maradt kazettába idonként beleteker visszafelé és ennyi. A képet nem is tudtam megnézni tényleg nincs, vagy nem tudták osszedugni. 

Hát itt tart ez a torténet, a kijelzoket pedig vissza kell cserélni, mert bár a kijelzés egyformának tunik, a panalek funkcióban eltéro tulajdonságúak :-(

Vélemény, otlet?

 

Előzmény: maczkohathy (745)