Muszorgszkij9 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 2703

Valamiért nem ment el az e-mailem,de köszönöm a válaszod. Közben próbálkoztam az ORFI-nál,de azok az  orvosok ,akiket kinéztem JÚNIUSnál előbb nem fogadnak. Sajnos nem vet föl a pénz, sem az idő,szóval inkább a budapesti lehetőségeket preferálom...

 

Nem akarok beleszólni,de szerintem kár szétszedni ezt a fórumot nézetekkel. Én elhiszem,hogy valakinek bejött a paleo és azt is ha valakinek nem, mert mindenkinek más a szervezete, a betegsége.

Én értem Evicke2, hogy Te is jót akarsz ,mert Neked bejött,de ettől függetlenül lehet,hogy másnak nem. Láttam más fórumon is ilyet (szintén egészségügyi), ahol valaki nagyon reklámozott egy orvost ,mert neki segített, de 6 másiknak meg rosszabb lett az állapota azoktól ,amit az orvos felírt.

Leírtad,hogy ez jó, szerintem itt már sokan utána olvastak, én elhiszem,hogy jót akarsz,de annyira "erősen" írod a véleményedet,hogy másnak nem hagysz levegőt,hogy kifejtse a saját tapasztalatait és annak ,aki nem hisz abban amiben te ,valószínűleg nem is használna és az nyilván mást keres ezen a fórumon

Nem akarok okoskodni,csak szerintem mindenkinek van elég baja, ez egy tök jó hely arra,hogy mindenki megossza ezzel kapcsolatban a tapasztalatait és kár lenne itt is ilyen negativitásba átmenni,mikor mindenkinek egy célja van....

 

Én sem annyira hiszek a nyugati orvoslásban, tudom hogy a gyógyszeripar egy hatalmas maffia és nem feltétlenül az az érdekük,hogy az emberek egészségesek legyenek és keresem a más alternatívákat, de feltételezem,hogy vannak tényleg elhivatott orvosok ,csak nehéz találni,vagy bejutni hozzájuk. Kérdeztem itt erről az örökzöld kék hortenziáról,de megértem,hogy nem sok reakció volt ,mert az angol fórumokon is kevés van róla és nehéz is beszerezni,mindenesetre ha valakit érdekel vagy próbálkozott ilyesmivel nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

 

Egy nagyon fontos kérdésem lenne: Itt aki Medrolt kapott  valamilyen szinten mindenki tapasztalt javulást?Mert én csak rosszabbodást és semmi,de semmi javulást nem és ezen csodálkozott az orvosom....Bevallom még él bennem a remény,hogy hátha csak egy 10en x éve bennem lakó kórokozó tehet mindenről...

Előzmény: Jackal2014 (2686)