aki9013 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 11600

nekem teljesen mindegy, folyamatosan látogatom mindkettőt! én úgy gondolom, hogy minden, ami a két fórumon zajlik szoros kapcsolatban áll a gombfocival, amiről szól ez az egész. pont akkor szerettem volna én is feltölteni az eredményeket ide, amikor kirobbant ez a vita, így visszaléptem tőle várva a végét. azon a véleményen vagyok én is, hogy ami nem érdekel valakit, azt szépen átlapozza és kész, nem hinném, hogy túl bonyolult dolog. szóval én nem szavazok se a két fórum egyesítése se a különhagyása mellett, mert nekem mindegyik verzió megfelel, csak úgy gondolom, hogy az, hogy ilyen apróságokon vitázunk itt az sokkal jobban csökkenti a fórum kvalitását, mint a hasznos (márpedig minden az, ami a témához kötődik) ide feltett információk. ennek az egésznek egy közösségnek kellene lennie. szóval 1 szó, mint száz, nekem speciel mindegy (sőt tudom, hogy a véleményem is az sokak részére, bár nem érdekel...:D , de ha muszáj lenne választani, akkor egyesítsük újra a kettőt, de még egyszer mondom külön is tökéletes szerintem! köszi annak, aki végigolvasta! :)

Előzmény: Bumburnyák (11598)