opelaci Creative Commons License 2015.01.09 0 0 139245

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem.

Van nékem egy Merivám amibe Y17DT motor duruzsol elég kehesen.

Gondom a következő. 1400-1500-as fordulaton minden sebességben elég erőteljesen el kezd rángatni, mintha a gázpedált le-föl taposnám. ELÉG IDEGESÍTŐ EGY HIBA!!!

Elég sok mindent megnéztem és megnézettem már rajta nem kis pénzekért.

Tegnap elkeseredésembe, (meg már szorult a kör) felhívtam Márton Csabát mire elmondva a tüneteket a következőkre gondolt! (ettől féltem már rég)

1: Generátor töltési fesz. kicsi               - Bevizsgálva, jó

2: Adagoló (+szelepek?)                       - Leg költségesebb dolog! Amúgy a lakiteleki Deák Árpi-hoz bejelentkeztem jövőhétre

3: Motorvezérlő (ECU)                          - Kérdéses és amúgy sem lehet csak úgy kicserélni

4: Adagolóvezérlő (EDU)                       - És ebben kérném a segítségeteket!!!!!!!!

Ha esetleg volna valaki akinek van egy tartalékban,van lekapnánk az övéről és feldobnánk a miénkre egy próbára azt nagyon megköszönném.

Eléggé költséges és nem szeretném csak úgy elküldeni javításra anélkül, hogy nem vagyok róla meggyőződve, hogy biztos ez-e a baja.

Ráadásul ugye elég furcsa a hiba nem egyértelmű, de egy cserével, kipróbálva megtudnánk a dolgot.

Szóval, ha valamilyen formába tudnátok segíteni akár a környéken vagy túl is nagyon megköszönném!!!