Svégel József Creative Commons License 2015.01.07 0 0 19071

Meg lehet tenni. Venni kell egy ilyet:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/261234552021?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Ez egy apró kütyü, amelyik rámegy a diag csatira és blútóton át minden leolvasható adatot elküld az androidos eszközre, ez lehet mobil vagy tablet. Letöltöd a Torque applikációt és a mobilod kijelzője kicsi műszerfallá alakul, amire kb 60 dolgot kitehetsz a fordulatszámtól a hűtővíz hőmérsékletig tetszőleges konfigurációban, elrendezésben és méretben és stílusban. Beállíthatod, hogy pölö a hűtővíz műszer egy bizonyos fok alatt vagy felett villogjon, stb. Van rengeteg skin hozzá, én találtam egészen olyat, mint a 407 kijelzője.

Ezen felül a cucc tud hibakódot olvasni is. Én most várom a postát, egy 7 collos tablet fog beépülni, azon lesznek az extra adatok, töltés, turbó, légnyelés, railnyomás, beszívott levegő hőmérséklet, ilyenek. Ja és van a progiban pitch-mérő is, az olyan, hogy mutatja, hogy merre dől a kocsi, jobbra-balra, előre-hátra, mint a terepjárókban. Van iránytű benne és van olyan gyorsulásmérő szenzor is a műszerkínálatban, mint amit a F1 kocsikban látsz néha. Szóval egy izgalmas és hasznos cucc.

Előzmény: dx man (19070)