Fiery Creative Commons License 2015.01.04 0 0 156946

"WDL mit akar a 3db IWC vagy 4db Panerai készletével"

 

Mondjuk nem sokkal jobb a helyzet az (Andrassy uti) Omega butikban sem. A feher 42 mm-es Planet Ocean-t szerettuk volna a felesegemmel megnezni, nem akkor jott ki, de epp ki volt rakva egy bazinagy plakat, amin az az ora szerepelt. Mutatom a fickonak a butikban, hogy az ott erdekelne minket, fel lehet-e probalni. Mondja, hogy nincs raktaron, majd talan valamikor kapnak, de meg lehet rendelni, es mondja a listaarat. Nezek ra, mint a suger, hogy ezt megis hogy gondolja? Mondom neki, hogy megrendelnenk, persze, szivesen, csak elobb jo lenne eloben megnezni, mert me'g csak foton lattuk. Es mivel ez kvazi butik modell, igy esely sincs arra, hogy mashol meg tudjuk sasolni kis hazankban. Mondja, hogy ott van a foton, elozo nap vittek el az utolso darabot, es meg lehet rendelni. En meg csak neztem nagyokat, aztan gyorsan el is hagytuk a butikot. Egyreszt mi az, hogy nincs raktaron elegendo mennyiseg, ha ilyen nepszeru darab? Vagy ha tenyleg elozo nap vittek el, akkor miert nem mondja azt, hogy X nap/het mulva kapnak uj arut, abban lesz majd egy ilyen is, es felhiv telefonon vagy kuld emailt, hogy mikor lehet bejonni megnezni az orat? Ertem en, hogy ez egy mas kategoria, mint amikor a Westendben, a Markas orak uzleteben is lehettt me'g Omegat kapni, de anno abban az uzletben ezerszer normalisabbak voltak, pedig tul sok orat naluk se vettem, leginkabb csak nezelodni meg dumalni jartam be :)

Előzmény: innovations (156944)