Fiery Creative Commons License 2015.01.03 0 0 156856

1-1 db jol mukodo peldany utan levonni messzemeno, statisztikailag is helytallo kovetkeztetest minimum furcsa otlet :) Ennyi erovel az elso, 2500-as Omega ko-axialis szerkezetek kozul sem mind allt be par honap/ev utan. Csak epp tul sok ahhoz, hogy sikertortenetrol lehessen beszelni. Ez az egesz ko-axialis buli ugy lett volna tisztesseges az Omega reszerol, ha hazon belul kifejlesztik a szerkezeteket, tesztelik legalabb 100 vagy 1000 db oran 15 evig, es csak azutan kuldik tomeggyartasba, hogy a szerkezet bizonyitott. Nincsenek nyilvan idevonatkozo adataim, informacioim, de biztos vagyok benne, hogy ha nem is 15, de legalabb 5 evig teszteli a Rolex a sajat (teljesen) uj szerkezeteit, mielott tomeggyartasba kuldi oket. Az Omega is jobban jart volna, ha nem a vasarlokat hasznalja minosegbiztositasra, hanem hazon belul kiderul, hogy a 2500-as szerkezet nem eleg jo, es egybol a 8500-zal allnak elo. Persze ha a 2500-at hosszu evekig tesztelik, majd kiderul, hogy sz*r, es utana kifejlesztik a 8500-at, majd azt is megint tesztelik hosszu evekig, akkor nagyjabol 2030-ban dobtak volna csak piacra az elso ko-axialis orakat.

 

De egyebkent ha a 2500-as fiaskot zarojelbe tesszuk, a 8500-as, 9300-as, meg plane az uj 8400-as szerkezet nekem szimpatikus. Egyedul a tokokkal nem vagyok 100 %-osan kibekulve, azaz nem feltetlenul tesztenek az orak, amikbe rakjak ezeket :)

Előzmény: Wreck Diver (156855)