bacus Creative Commons License 2015.01.01 0 0 4570

Ez te vagy. Már hetek óta beüzemeltem egy második tunert, boxot a mostani tv mellé, de rajtam kivül senki nem használja, nem szeretik.

 

Az epg nálad szar, nálam jó, nem tudom, hogy ez a te tvd tipushibája vagy sem, én nem tapasztaltam.

 

A boxnál szinte minden jobb, mint samsung tv tunerjénél, de mégsem szeretik. Ja a samu epgje, jobb, sokkal jobb.

 

Az, hogy kinéztem egy tvt nálam nem jelenti, hogy rohanok megvenni, először meg fogom szépen nézni, hogy mit tud, odamegyek, kapcsolgatom, szokom a méretét..  nem vagyok benne biztos, hogy szabad e megvegyek egy 48as tvt a mostani 32es helyett, én moziban is hátul szerettem ülni, pedig az nem élmény ugye...

de ha már cserélek, akkor lehet nem lépek a 40es méretre, inkább átugrom.

 

És erősen gondolkozom az lg passziv 3d szemüveges készülékein is, kb. 2 hónapja nézegettem egy ilyet az egyik áruházban amig a család pakolta a kosarat, és jobban tetszett mint a samu aktiv 3d -je.

 

Egyébként, sajnos, valahogy egy köztes méretű tévét látnék most ideálisnak, a 48ast riasztóan nagynak találom, mig a 40est meg nem látom akkora előrelépésnek. Lehet a végén valami lg 42es lesz belőle..

Nekem csak a youtube meg a dlna a fontos, és ha már, akkor lehet benne 3d, két tuner, és persze jó az, ha magas a cmr :)

Előzmény: GPS (4569)