Törölt nick Creative Commons License 2014.12.29 -1 0 8283

Szeretném leírni a saját tapasztalataimat, hátha segít valakinek.Körülbelül 10 éve vagyok allergiás mindenféle pollenre illetve a házi porra. Majdnem ugyanennyi ideig szedtem gyógyszert is rá minden nap, mivel sajnos nekem télen is ugyanúgy kijött az allergiám, mint nyáron.. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy mikor nem szedtem gyógyszert, naponta elfújtam egy százas zsepit, ugyanez volt, ha véletlenül kicsit később vettem be előző nap a gyógyszerem, de, ha mindenre odafigyeltem, akkor is minden harmadik nap hatalmas rohamok törtek rám, már teljesen kétségbeestem, hiszen nagyon kellemetlen, ha ez társaságban történik ráadásul.. Viszont most nagyon boldog vagyok, mert végre megtaláltam a megoldást! :) Több, mint 4 hónapja nem kell szednem a gyógyszert, helyette naponta fogyasztok egy borsónyi adag méhpempőt, valamint egy kiskanálnyi homoktövist. A homoktövis őrlemény 1000 ft-ba került ( 100 gramm), ez nekem másfél hónapra elég. A méhpempő valóban nem olcsó, de tényleg nagyon keveset kell csak naponta bevenni belőle, így pl egy kis 2,5 dekás kiszerelés másfél hónapig szintén elég lehet, ami  körülbelül 2500 ft.. emellett sokkal fittebb vagyok, leszoktam a kávéról ( hihetetlen, régen napi 3-4 kávét is megittam,már nem is hatott szinte, de mióta eszem a méhpempőt, hetente  1 kávét iszom csak az ízéért..  :) ).  Nekem ez bőven megéri, hogy ne kelljen 22 évesen gyógyszeren élnem és megszabaduljak az allergiától! Viszont egy kis kitartás kell hozzá, nekem kb 3. hétig tartott, mire felerősödött az immunrendszerem és elértem a kívánt hatást! :)