hópeugárduc Creative Commons License 2014.12.27 0 0 9894

Pisti!

 

Par ejszakat nappalla tettem es atolvastam a forumot. Arra jutottam,hogy te komoly embernek latszol es megbizhatonak es hozzaertonek ttc teruleten. Megfogadom a tanacsotokat ( ugye tobben is ajanlottak ezt a futest) es ttc-t fogok beepiteni. azt latom,h ossze-vissza minden szart arulnak es egyik sem komplett rendszer. Szeretnem akkor a te segitsegedet kerni es erdekelne egy ttc analog eredeti allofutes(nem kieg) a hozza valo cuccokkal. nem tudom mennyibol lehet meguszni a call-startot,de ha ki birnam fizetni,akkor azzal kene. Viszont nem vagyok egyszeru eset mert eleg nagy koztunk a tavolsag. Semmikepp nem tudnank megoldani,h te szereld be. Nem akarok epp ezen sporolni,es ennek jeleul a tanacsadasodat is beleszamaolhatnank az arba. Kifejezetten ugyes ertelmes gyerek vagyok,uh menne a dolog gond nelkul. ha megis tortenne vmi,annyira meg vagyok becsuletes,h az az en saram es nem kerek garit termeszetesen. felhivnalak vmikor,mikor zavarhatlak ezzel?

 

udv Laci

 

bocsanat az ekezetek hianya miatt de a melohelyemrol irok es itt nincs magyar billentyu 

Előzmény: gibbonpitti (9883)