nyevigák Creative Commons License 2014.12.25 0 0 190

Sziasztok!

 

Én tegnap vettem észre egy kis ugráló kukacot a bal szemem előtt, mikor elkezdtem netezni. Fehér háttérnél látható. Most már elolvastam mindent, tudom mi ez. Nem mindig látom, csak ha balra felfelé nézek, tehát ha elkezdek valamit olvasni, akkor a sorok elejénél látom és ahogy haladok jobbra, úgy nem. Egyébként nem látom, tehát ha éppen nem netezek, akkor nem. 39 éves nő vagyok. Kontaktlencsét hordok két éve, tórikusat. Bal szem:-1.50 (ebben úszkál a kis "féreg") jobb: -2.50, tehát a jobban látó szememben lett a lebegő, ami inkább ugráló-nekem. Úgy kell elképzelni, hogyha tehát balra-fel nézek, akkor középről a bal felső "sarokba" ugrik és újra és újra, amíg csak arra nézek. Ha pl. jobbra le, akkor nem. Vagy ha sötét a háttér, akkor sem látom. Mindenesetre nagyon nem örülök neki, nagyon szeretek rajzolni és nagyon nem akarom, hogy esetleg még több legyen. Még ezzel az eggyel valahogy el tudnék lenni, csak ne legyen több! Most azon gondolkodom, hogy tényleg tegnap jelent meg, vagy csak tegnap vettem észre. Lehet, hogy már régebben is megvolt, csak nem tudom...helyet változtatott...Szívesen olvasnám itt a régebben ide író embereket, hogy van most a szemük, mi a helyet velük, van, aki már 10 éve írt ide. Ha erre tévedtek, írjatok!