Törölt nick Creative Commons License 2014.12.25 0 0 11154

Szia marta1!

 

Köszönöm szépen a részletes beszámolót énis ugyanígy vagyok.

Mielőtt reagálok a hozzászólásodra bemásolom amit most az epekő fórumba írtam ugyanis rávettem magam a januári műtétre mert tele van a hólyagom nagy 2cms kövekkel:

 

"Macliz, így lesz. Ma a reggelihez se hagymát, se fokhagymát, se paradicsomot, se kakaót semmit nem ettem.

Egy kicsi bundáskenyér(tudom kenyeret se szabadna, levegőt egyáltalán szabad?) sonkával és citromos kamilla teával.

Egy kicsit bő lére eresztem a hozzászólásomat és egy kicsit negatívra előre is bocsánat.

Szóval úgy érzem valami komolyabb gond is lehet mint epekő és reflux...

Bár lehet mivel  egyszerre jött erősítik egymást de ahogy érzem magam az még az itteni hozzászólásokat nézve se normális.

A hányinger alap nálam, nagyon ritkán nincs hányingerem azis igaz hányni sose hánytam még.

De hogy durvább dolgokat is írjak, vérzések. 2 hete voltam fogkőleszedésen és bár van szuvas fogam ami még nem fáj és rendbe akarom rakatni epeműtét után valamikor nem normális szerintem hogy fogmosásnál a köpet véres mindig.A másik az aranyér...bár tegnap (ma) éjféli misén voltunk és kőkemények az ülőkék rég nem volt már ennyire véres a papír(igaz hogy anyóséknál vagyunk és itt nincs kenőcsöm).

Ami még nagyon aggodalomra ad okot az a közérzet és a koncentrálóképességem.Gyakorlatilag a mise alatt éjfélkor mint egy zombi alig láttam ki a fejemből majdnem összecsuklottam és elaludtam ott helyben.

Valami nagy gebasz van az egészségemmel / immunrendszeremmel szerintem és kezdem kicsit negatívan látni a dolgokat.

Na nem nem remegek, hogy mi lesz azt azért nem, de kezdem úgy érezni ez nem lesz jobb...

ez a hátfájás meg tompa gyomorszáji fájdalom...oké, hogy odasugárzik, de én nyomásra is érzem a kezemmel, tehát "fizikailag" is van ott fájás nem csak odasugárzó, vagy ez ilyen?

Lenn jobb borda alatt elől és hátul szúrás egésznap, olyan mintha az egyik nagyobb kő be lenne ékelődve az epevezetékbe(Tamás D írta hogy ilyen is van).

Ha így van akkor gondolom gyullad a vezeték is szépen folyamatosan( és messze van még január 9...).

Aztán lehet nem ez van,de nekem egyszerűen nincsenek jó napjaim.

Az alvás katasztrófa...felébredek aztán nem tudok visszaaludni a tompa hasfájás miatt és csak nézek ki a szememből.

Szóval mivel január 9 messze van nem lepődnék meg ha sürgősségi dolog lenne a dologból(remélem nem lesz).

 

Bocsánat ezért a hozzászólásért, de a családomat nem akarom terhelni karácsonykor ti pedig mindig meghallgattok amiért nem győzök hálálkodni."

 

És akkor reagálnék a hozzászólásodra.. Nálam ugyanezek a tünetek vannak...igaz a gyomrom nem szúrkál hanem tompa fájű érzés de olyan, hogy aludni sem nagyon tudok.

Szerintem nálam a reflux és az epekő tünetei egymást erősítik.

Fél évvel jött elő ez az egész, előtte semmi bajom nem volt és megmondom őszintén a tavaly nyárihoz képest az életminőségem egyenlő a 0val.Vagy ahogy te fogalmazol élni nincs kedvem.

Én reménykedem, hogy epeműtét után jobb lesz..ennél már nem nagyon lehet rosszabb...de attól meg rettegek, 4 helyen lyuggatják ki az embert és profi dokik ide vagy oda csak ott megy az a főütőér ahol beszúrnak 2 lukat és volt már rá példa hogy...

Mindenki azt mondja ne a legrosszabbra gondoljak,de akkoris félek. De azis igaz, hogy ez így viszont nem élet.

Előzmény: marta1 (11153)