nandor83 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 1960

Sziasztok !

Most regisztráltam ide erre  az oldalra! Én is nagy ukulele rajongó vagyok ! Jászkun Szolnok megyei vagyok Karcagi

 

Van egy eladó ukulelém 3-4szer használtam csak,mert van több is .   1 éves lesz jövő februárban.  semmi kopás törés nyoma nincsen .

Az ukulele egy Mahalo koncert ukulele , van hozzá nem használt puha tok tartó is amin még a gyártó cédula is rajta van valamint hozzá még egy hawaii fekete koncert ukulele húrok bontatlan csomagban . Együttesen  a szett  értéke a Mahalo koncert ukulele, hozzá való puha tokja és a bontatlan hawaii fekete koncert ukulele húrok .

Ára 13.000ft az ár fix ,de ha ténylegesen olyan vevő jön akinek kel akkor ha messze van a postai költséget levonom belőle ,de csak abban az esetben ha postáznom kel neki .

Ha valakit érdekel fotókat tudok róla küldeni mindenről természetesen emailben , email címem nandormandoki@gmail.com .

Akit érdekel az nyugodtan írjon !

Sziasztok és mindenkinek kellemes ünnepeket szeretetben,meghittségben  békés  karácsonyi ünnepeket kívánok  mindenkinek és Boldog új évet kívánok !