JILING Creative Commons License 2014.12.20 0 0 37938

enyhe téli reggelt mindenkinek!

Azt tartom furcsának, hogy nyilvánvalóan hátrányba kerülnek a szabályozásokkal a "gyakorlott" evezősök. Persze nincsen senkinek a homlokára írva mennyire profi, és mire képes bizonyos időjárási körülmények között. Tudom nem vagyunk egyformák, de szerintem az túlzás lenne hogy nekem is meg kellene vásárolnom mindent ahhoz hogy a szabályozás szerint vízre tudjak szállni!? Értem hogy a szabályozás nem térhet ki mindenkire, de aki már 30 éve evez, és jelentős tapasztalata van, mindenféle segítség nélkül még egy K1-be is visszamászik, annak mi a fenének kellene megvásárolnia a felsoroltakat, és még tartsa is magánál!? Rögtön leszögezném, tapasztalt evezős bele sem megy olyan helyzetekbe amiből nem biztos hogy épp bőrrel kijön. Tudom lehet rosszul is felmérni, és tévedni bárki tud! Akkor is azt gondolom, hogy mégsem az isteni csoda tartott mindig életben, pedig voltak meredek dolgok szerintem mindannyiunkkal.

 

Mint azt korábban írtam a mellényt én is favorizálom, de nekem miért kellene kötelező paddle float, vagy egy kötelező pumpa a visszafordulás utáni ürítéshez???

Pénzkidobásnak tartom, és feleslegesen cipelném magammal...

Kövezzetek meg, de biztos vagyok benne hogy ezt nem csak én érzem így!