bajhozo1 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 415619

Én nem szoktam és nem is gyártok összeesküvés-elméleteket.

 

Amit Te írtál tanulmány is vélemény. Nem objektív anyag, hanem egy "megrendelő igénye szerint" elkészült mű, amiben több topiktárssal együtt - többen véltünk felfedezni "némi" ellentmondásokat.

 

Lehet idézni, úgy, hogy kiragadok egy mondatot a szövegkörnyezetből.

 

A Bibliából, így be lehet azt is bizonyítani, hogy "nincs Isten"....  

 

Az más kérdés, hogy a Zsoltár azt mondja "Nincs Isten, mondják az oktalanok"

 

Engem személy szerint nem zavar, ha valaki az autóbusz-közlekedés mellett teszi le a voksát, és az a prioritása, mert mindenkinek azzal kell foglalkozni, amiben a legeredményesebb. Így ér el sikereket.

 

Ezt az angol közgazdász David Ricardo a Közgazdaságban komparatív előnyök elvének mondja.

Igaz, hogy ott posztó és borkereskedésről és Angliáról illetve Portugáliáról volt szó, de a lényeg ugyanaz.

 

Ráadásul ebben is vannak olyan stílusban leírt "szájbarágós" dolgok, amelyeknek az az üzenete, hogy aki másképp gondolkodik, az mind tanulatlan.

 

Félre ne érts. Szerintem is van helye az autóbusznak. Egy másik hasonló topikban írtad miért nem fejlesztik az elkövetkező 5-7 évben az autóbuszos közlekedést?

 

A választ Kodály Zoltán zenseszerzőt idézve "csak" tiszta forrásból idézem:

 

"Akkor (2007-ben, 2009-ben) meghozta az ország azt az áldozatot, (hogy a vasutat építjük le) most pedig meg kell hozni ezt az áldozatot (ti. hogy a vasutat fejlesztjük)”

 

 

 

Előzmény: trizs77 (415558)