70sanyi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 2302
Szia Dien! 9 hónapig szedtem a medrolt,csak savlekötőt káliumot és legalont szedtem időnként.Voltam közben természetgyógyásznál is aki az immun erősítést javasolta arról nem beszélve hogy anyagilag nem birtam volna ( teljes étrend váltás , vitaminok teák tömkelege , azt nem is mondom hogy munka mellett kivitelezhetetlen) gondolom most sokan le hülyéznek ,hiszen első az egészség. A gyógyulásomról vegyes érzéseim vannak 2 héttel a sztero. után nem mindig érzem hogy minden ok. Időnként azért krákogok köhögök aztán időnként szinte semmi gondom könnyen veszem a levegőt nem krákogok köhögök. Lehet hogy még a sztero? Nemtudom? A közeljövőben elmegyek gége orvoshoz. Egyébként februárban lessz kontrol röntgenem. Ha jól értem te is mostanság hagytad abba? Abba nem is merek bele gondolni mi van ha vissza jönnek jöttek? Elég sok nyomot hagyott bennem a sztero, szinte fél ember vagyok. Amig szedtem szintén árnyék voltam.Most egy éve hogy elindultam az egészségügy poros útján amit idegileg sem volt semmi tulélni.A leállás után neked bedagadtak az alsó lábszáraid bokáid( végűlis már a végén elindult) ? Többiektől is kérdezném van köztetek esetleg Heves m. ből? Ha igen kérem jelezze , lenne hozzá (juk) kérdésem segítség terén. Várom válaszod, válaszokat , mindenkinek további jó estét !
Előzmény: Dien81 (2301)