Törölt nick Creative Commons License 2014.12.14 0 0 58700

Megtaláltam a hsz-t:

 

"Hali!

 

A múltkorában problémám akadt a gyújtáskapcsolómmal, a gyújtás ráadása után, a kulcsot továbbfordítva indítózás állásba indítózott rendesen, de nem állt vissza magától gyújtás helyzetbe, hanem csak tekert tovább, amíg kézzel nem fordítottam vissza. Akkor a fórumot visszaolvasva, csak olyan megoldást találtam - ahol valakinek ugyanez volt a problémája - hogy komplett gyújtáskapcsoló csere, közel 50eft-ért.(Ezt most olyan 54eft-ért ajánlották(gyári) és még hadováltak valami 10eft-ról, hogy még számítógéppel illeszteni kell az új gyújtáskapcsolót, ami persze nem kell!)

Elkezdtem kutakodni, mígnem kiderült meg lehet máshogy is oldani úgy, hogy ne kelljen két kulcsot használnom.(külön a zárakhoz: ajtók, csomagtér, tanksapka és külön egy az indításhoz) 

Vettem egy bontott thalia gyújtáskapcsolót kulcs nélkül 3500.- ért, azt elküldtem a "kulcslyukasokhoz" az eredeti kulcsommal együtt és ők nagyon profi módon hozzá lamellázták a régi kulcsomat az "új" gyújtáskapcsolóhoz.(Pécsen is ajánlottak egy "profi" kulcsos ember- mondjuk az közelebb lett volna, de ő nem vállalta, mondván egy hét után úgysem lesz jó, mivel szét fog esni, ahol szétszedte és nem lehet összerakni rendesen. A másik csapatnak sikerült...) Az egész művelet csomagküldésekkel, gyújtáskapcsolóval együtt nem került többe mint 10eft."

 

Előzmény: Törölt nick (58699)