pee2011 Creative Commons License 2014.12.13 0 1 7439

Sziasztok,

 

Mondjuk én kb 5 éve csinálom a jelq-et, és mondhatom, hogy tökéletesen működik.

AMit én észrevettem magamon, hogy ha teljesen lankadt állapotban kezdem el, és itt a lényeg : egészen benyúlok két ujjammal a tövébe, annyira amennyire csak kényelmesen tudok és onnan huzom kifelé a makkig, akkor pilanatok alatt kijjebb jön 2 cm-el. Úgyanis a bent levő 3 szalag, ami tartja a farkunkat, az azonal megnyúlik. Kb egy fél évg, mindíg vissza is ment, úgy 10 perc múlva, de mára ez megszűnt, vagyis már lankadtan eleve 3 cm-el kijjebb van ma, mint 5 éve.

Még egy javaslat : észrevettem, hogy ha körbeölelő OK fogást alkalmazok, akkor alul néha fájt utána, nem vészes. Viszont ha föntről hüvelykujj-mutatóujjal, de alul nem körbezárva csak a farkam két oldalán szorítva inditom nagyon a tövén bentről a mozudaltot, akkor elvileg bármaddig lehet csinálni.

A mai végeredmény, kb 3 cm hosszban, átmérőben pedig 1 cm növekedés ezt ma a lányok szó szerint meg is említik, hogy hú de szép és főleg milyen vastag.

S mivel elég sok lánnyal van dolgom (nem vagyok nős), szinte mindegyik szóvá tette két éve.

Ami a lényeg sztem : türelem+türelem+türelem. Ne akarjatok eredményt pár hét után. 

 

Üdv István