mamunia Creative Commons License 2014.12.11 0 0 34927

Én a mai napig nem tudom pontosan,hogy mikor is lettem Beatles rajongó.Valaki hátha tud segíteni.Nem arról van szó,hogy nem volna jelentős a dátum, csak éppen nem értek valamit.Az én rajongásom akkor kezdődött,amikor gyermekként egy véletlen pillanatban felfigyeltem a TV-ben egy jelenetre egy filmben, és  szerintem tátott szájjal néztem végig, úgy emlékszem, levegőt sem vettem...ekkor üvöltötte McCartney a Can't by me love-ot, (persze mindez jóval később derült ki számomra)és közben rohangáltak a mezőn.Onnantól kezdve megszűnt minden körülöttem és napokig nem ocsúdtam fel, csak rájuk tudtam gondolni, elindították a lavinát, mindenhol(már amit az akkori lehetőségek megengedtek)utánuk nyomoztam.Emlékszem, sokáig képtelen voltam megkülönböztetni Őket, a hangjukról nem is beszélve, és ez nagyon bosszantott.És az apropója az annak, amit most leírtam, hogy ha jól emlékszem, 79-et írnak, hogy a magyar TV először vetítette  a filmet.Ha nem, akkor bocsi.Viszont én a 78-as Wings, London Town Lp-t már Beatles rajongóként ismertem meg, ezért nem értem, hogy mikor "világosodtam meg".Hátha valaki tud segíteni, hogy akkor mikor is láthattam először a filmet ?!