0go-cart0 Creative Commons License 2014.12.10 0 0 44239

Üdv!

 

Nos, köszönöm az őszinte véleményeket,  mint kiderült a motor az F4R-es sorozatú, a tulajdonos, amúgy, egy talpig Úriember, azt az infót adta, hogy a nyár folyamán, nem kevés anyagi ráfordítás mellett, teljes vezérműcserén és motordiagon esett át a verda és ott rendben találtatott, aztán hallottam olyan szólamokat is, hogy a korábbi modellekben vannak, 400 ezer km- felett futott példányok is, amelyek még vígan róják, hazánk ukrajnai minőségű útjait!!  No, de többet tudok, Szombaton este!  Más, egy kisebb hiba van a márkán, név szerint a kipufogó leömlő könyök, ki van égve és ez, valami hihetetlen mérnöki teljesítmény révén, típusbetegsége ennek a sorozatnak, kérdésemre a helyi autósboltban, hogy mibe fáj, egy ilyen kis "apró" alkatrész, gyorsan hoztak egy széket, és hideg borogatást, mielőtt közölték, volna, hogy 200 ezer a gyári, mivel a bontott hiánycikk..., nos ezzel együtt sem tántorodom meg és ismét, Renault-os leszek, mivel pár éve, már volt egy R19 II. a seggem alatt és azzal nagyon elégedett voltam, amit elvártam tőle azt nyújtotta és mindazt olcsón is!!