Attika30 Creative Commons License 2014.12.07 0 0 111260

Hát, szerintem én még kezdő vagyok csak, eddig jártam spanyolban, görögben és bulgáriában (pont fordított sorrendben) plusz pár városlátogatáson, ez még nem nagy tapasztalat, főleg, hogy repülőn még nem is ültem és pont emiatt tartok picit az osztrák utazási irodáktól és mondjuk a bécsi indulástól, mert abszolút nincs repülős tapasztalatom (mi hogy működik egy reptéren.....) és mellé még társul egy nem létező német nyelvtudás és simán el tudom képzelni, hogy nélkülünk megy el a gép :) Utazási irodás ismerősöm van, mindig náluk foglalunk és ő ajánl hoteleket amből én (mi) választunk. A Mamlouk-ot is ő ajánlotta és a Palm Marina-t is (tunézia) ahova júli 31.-én indulunk. Eddig minden út tökéletesen meg volt szervezve, amúgy ő nem "egy" utazási iroda, hanem közvetítő cég. Nekik nincsenek saját útjaik, de nagyon sok irodával vannak kapcsolatban és ők is ajánlották már az osztrák irodát ajánlatait (meg a TUI-t is ahol ugye FTI....... is van), de én tartok tőle, legalábbis így elsőre. Jövőre túl leszünk az első két repülős úton, lesz végre valami fogalmunk, hogy mi hogy működik egy reptéren és akkor már szerintem bátrabban merünk majd akár bécsből indulni akár külföldi irodánál foglalni :) Viszont így most lehet a két úton +100.000-et is ki kell fizetnünk, de ez lesz a tanulópénz számunkra.

Előzmény: camel1237 (111256)