pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.04 0 0 168431

A Te célod áll hozzám a legközelebb. Már eléggé kiokosodtam ,hogy kell gyorsabban futni 5000 és 10000 kilométert. Hála  a topicnak.

Van egy futótervem,javasolnám neked vedd a télre.

 

1 alkalommal   12 km-t 130-135 pulzus között,lehetőleg figyelj arra hogy ezen belül maradj,ezért  vége felé egy kissé lassabban kell menned,hogy  tartani tudd  ezt a pulzust

 

2. alkalommal   10-12 km 130-135 pulzuson 7 percet,utána 155-160 pulzus között (krilin javaslata) 7 percet,és ezt váltogasd. Amennyiben úgy érzed nem bírod  a tempót a vége felé akkor nyomjál csak 8-9 kilit. Majd megy az feljebb. Lényeg,tartsd  legalább 25 pulzus különbséget mert  ezzel dolgoztatod a szíved.

 

3. alkalommal    8-10 km   csak 150-es pulzuson. Itt is lassabb leszel majd a vége felé,de a pulzust tartsd ne a tempót.

És ezeket  fusd minden másnap,ha nem fáj semmid.

 

 

Amennyiben mindig pont azt a távot futod akkor megfogod tapasztalni,hogy már 2-3 hét után javulni fognak az eredményeid mind a három különböző futásodnál ugyanazzal a pulzus tartományban.

 

Merre is futsz?Milyen magas vagy  és hány éves?( tudom ezeket már kérdeztem)

 

Én ezt fogom a télen futni januártól minden másnap. Tavasszal  jöhetnek a résztávok. Remél amatőr ezt nem olvassa. Ja és a gyömbérteát ne felejtsd!!!

Előzmény: malactarja (168426)