pom-pom57 Creative Commons License 2014.12.04 0 0 168428

Szinte minden nap. Az a megfelelő mennyiség ha kaparja a torkod.Nekem a teafőzőm kb 3 literes.Van ez a teafűtartó  (csavaros)17 cm az átmérője. Azt teleteszem reszelt gyömbérrel. Csak azért adtam meg a receptet,mert annyira tehetséges futó vagyok. Ezért nem félek attól ,hogy a gyömbértea fogyasztása hatására megversz futásban. Kefirgomba,gyömbértea,gránátalma,spenót,és "Annában" minél több időt eltölteni a receptje a viszonylag gyors futásnak. És csak ezért viszonylag,mert engem nem lehet csak  úgy lehagyni. A  tehetséget mint tényezőt nem írtam oda  mert azzal születni kell. Krilin is megírta,hogy ez nem érdem. Igaza van ,tehát erre nem is vagyok büszke. Módosítom a fogadalmam.60 évesen ( 3 év múlva)  nem a 5 km fogom lefutni 20 perc alatt,hanem a szigetet (5,3 km) nem mindegy,és ezek nagyon visszafogott szerény számítások. Meg lehet majd nézni 3 év múlva mit írtam ide. Számon is lehet kérni rajtam. Nem szoktam csak úgy vaktában  ígérgetni. Annál sokkal szerényebb vagyok. Tudod mi motivál nagyon,hogy ezt megfussam?Van 2 futóedző. Az egyikkel teniszeztem. Azt mondta,hogy soha nem fogom a 5000 métert 20 perc alatt lefutni. A másik aki jelenleg egy patinás MB 1-es csapat erőnléti edzője. Kérdeztem tőle,hogy hány évig tudok fejlődni. Azt mondta buta a kérdésem  ,mert fogalma sincs,de azt tudja,hogy mire nem vagyok képes. Azt is megjegyezte,hogy vén fasz vagyok. Ugyanazt mondta mint a másik okostojás, hogy az 5 kilit soha nem leszek képes 20 perc alatt abszolváni.  Mondtam neki,hogy ő a buta,és biztos nem fogadnám meg edzőmnek.. Ezért van itt a magyar focisták  erőnléte is  ott ahol van. Megsértődött azóta  nem beszélünk. Lényeg,hogy annyira felpaprikázott,hogy bebizonyítom neki,hogy lesz olyan jó az erőnlétem mint egy-néhány  20 éves focistájának. Mezei György csinált  cooper tesztet még annak idején (80-as évek vége felé). Volt olyan válogatott labdarugó aki a 3000 métert nem tudta lefutni 12 perc alatt. Én 2900 métert futottam 12:07 alatt  (57 évesen ) 4 hónapos futómúlttal ,úgy hogy csak heti 15 km-et nyomtam. Most komolyabb alapokra helyezem  a futást. Most úgy felhúztam magam,hogy már januártól  01-től elkezdem a felkészülést. Megfutom én is az évi  2000 kilit.  Évente csak 1perc és 10mp -et kell javulnom 5000 méteren 1 km-en csak 14 másodperc (június 16-án  5 kili  23:24 )Tehát ez nekem nem nagy was its das!!! 

Előzmény: Spenót (168422)