T.Era66 Creative Commons License 2014.12.01 0 1 226

Sziasztok!

Múlt héten tanácsot kértem (jobban mondva megerősítést), hogy külföldre biztonságos-e pénzt küldeni egy bizonyos szolgáltatással. Kaptam is megerősítést egy kedves felhasználótól. Ezek után nyugodt(abb) szívvel küldtem el a pénz lányomnak Angliába.

Miután sikeres volt a tranzakció vissza is írtam, hogy tudassam az engem bátorító felhasználóval, hogy igen, sikerült minden!

Az én összes hozzászólásom törölve lett mert adminok szerint reklámnak minősült! 

Én nem reklámoztam semmit, csupán tanácsot, megerősítést kértem és kaptam is! És visszajöttem, hogy megköszönjem a segítséget! Én egy linket nem tettem fel, nem reklámoztam semmit!!!! Egyszerű "mezei felhasználó" vagyok, aki a lányának szeretett volna pénzt küldeni külföldre minél kevesebb költséggel, minél gyorsabban!

Ahogy olvasom a fórum címét: "Pénz átutalás külföldre, olcsón". Tehát itt egymásnak tanácsokat adnak az emberek, hogyan, melyik szolgáltatást érdemes használni.

Vagy lehet bántja a bankok csőrét, hogy nem őket ajánlják?! Kedves adminok a bankokat képviselik netalántán?

Mindenesetre köszönöm a tanácsot, megerősítést amit múlt héten kaptam! :)