LTvedtél? Creative Commons License 2014.11.20 0 0 10337

Szerintem ezt egy kis átmenettel kellene föloldanod / föloldanotok. Már úgy értem, a feleséged tartózkodását.

Én a következő módon tudnám elképzelni, mivel hasonló elképzeléseim vannak, csak más okból kifolyólag.

Nálunk semmi baj a szex-szel és a teljesítményekkel, néhány tabu dolgot pedig elfogadunk egymástól ill. közösen feszegetjük.

Az utóbbi időben keresgélünk és ha akadna egy megnyerő pár, velük hajlandóak volnánk közös élményt szerezni. Viszont ezt is lehet fokozatokban, pl. első alkalmakkor csak beszélgetés, közös program. Az intimitásban pedig először csak egymás előtti, de az eredeti párokon belüli szex. Ha már nem annyira érzi senki sem kínosnak a helyzetet, akkor lehetne keveredni, egy közös négyest alkotni, amiben Te is megtalálod, amit keresel és a feleséged is olyan + élményeket kaphatna (sőt nyújthatna is) amitől előtte húzódozott vagy teljesen elutasította. Azt tapasztaltuk ugyanis, hogy amit nyugalmi állapotban elutasíatóan fogadnánk, azt a hév perceiben teljesen izgatónak és elfogadhatónak érezzük.

Előzmény: bobber60 (10326)