Törölt nick Creative Commons License 2014.11.17 0 0 76397

olyan hatoság ahogy kivettem a csoka szavaibol mint olaszba a carrabinerik, vagy, hogy a turoba irják öket. Joguk van ellenörizni:D már lassan mindenki ellenörizhet és büntethet minket

 

Mondjuk pályárol , akár n-es utrol lazán kikap és megállit, főleg mert külföldi vagy:DD

 

mondjuk itt nekem szerencsém volt, de mikor az NII-en rakodtam le és már mentem vissza a pályára ua a népség megállitott és 500 eurot akart, hiába mutogattam a cmr-t hogy hülye gyerek itt rakodtam le, nem érdekelte öket, pedig mondtam nem tranzitba megyek, hanem itt volt a lerakom. Kegyesek voltak 200 euroval megelégedtek

 

de mondhatnám madridnál is, nem elég hogy friss áruval mentem, nem elég, hogy célirányba mentem, a lerakotol kb 500 méterre tereltek félre 100 eurot kellett fizetnem tilalomba menetellel. A spanyolnak nem kellett, csak, mert ahogy a rigo mondta turista kamionosok vagyunk, nekünk fizetni kell. Volt pár magyar félreterelve. Arrol már nem mondok semmit hogy elmagyarázta hogy jutok toledoba, hiába magyaráztam akar a fene menni toledobe, én itt rakok le 500 méterre, csak hajtogatta toledot, a térképen meg is mutogatta, meg le is irta egy papirra az utat merre mehetek oda, mondjuk lehidalt mikor 500 métert visszatolattam és lehajtottam a lehajton a céghez. Mondjuk ez a két rosz esetnél csak spanyolul beszéltek az okoskáék.

 

ugye a 3. esetnél meg összebratyiztunk tudtak angolul, és nem voltak nagyképüek, és kibeszéltük azt a helyett ahol is ö is nyaralt meg anno én is, tachot meg nem ellenörzött:D

útlevelemen sokan kiakadnak , pedig csak olvasni kéne (multkor angolba nem akartak miatta beengedni), spanyol is itt akadt ki és került témába Miami meg orlando:DD meg key west

Előzmény: Bombyna (76396)